Prodej

Chata
Vinná hora
Hlučín

Cena 2 990 000 Kč
+ včetně provize RK!

Prodej rekreační chaty s rozsáhlou zahradou v osobním vlastnictví v zahrádkářské osadě Hlučín na Vinohradech (Vinná hora). 

Detail nemovitosti

Klíčové vlastnosti

dispozice

k+kk

pozemek

218m²

Stavba

Smíšená

stavba

Samostatná, patrová

Zastavěná plocha

47m²

Popis nemovitosti

Velice ráda Vám zprostředkuji prodej rekreační chaty s rozsáhlou zahradou v osobním vlastnictví. Tato nemovitost se nachází v zahrádkářské osadě Hlučín na Vinohradech(Vinná hora).

Jedná se o skvělou nabídku pro ty, kdo hledají své místo pro rekreaci a případné trvalé bydlení blízko přírody.

Chata se nachází na okraji zahrádkářské osady, jen kousek od areálu Hlučínského jezera, které zajišťuje pestrou škálu aktivit i příležitostí k odpočinku.

Chata je zděná a má 3 nadzemní podlaží. V 1.NP je situována kuchyně, koupelna s WC, přilehlá společenská místnost s kamny a průchodem do sklepních prostor s technickou místností. Pod kuchyní je dále malý cca 1m hluboký sklep pro uskladnění ovoce/zeleniny uzavřený poklopem.

2.NP nabízí obývací pokoj s kamny a kuchyňskou linkou se dřezem. Podkroví slouží jako ložnice. Součástí je také veranda a zastřešená terasa. Veranda se nachází v 2.NP a její součástí je krb, uzák a přímý vstup do obývacího pokoje. Velká zastřešená terasa je situována v 1.NP s orientací do zahrady.

Co se týče vybavení, chata je napojena na elektřinu a pitnou vodu. Kromě toho disponuje vlastní studnou a odpadní jímkou (žumpou). Voda je přivedena i na zastřešenou terasu. V kuchyni je umístěn výkonný průtokový ohřívač zajišťující teplou vodu v 1. a 2.NP.

Na spodní zahradě se nachází ovocné stromy, keře a prostorný skleník. Horní zahrada je vstupem na pozemek lemována vinnou révou a ostružinami.

Plocha hlavního pozemku bez chaty je 218 m², zastavěná plocha chaty je 47m². Součástí prodeje je také přilehlý pozemek přes příjezdovou komunikaci o velikosti 57 m² s garáží.

Příjezdová komunikace vede podél chaty a umožňuje parkování na zpevněném povrchu cca 20 metrů od pozemku (mnoho jiných chat tuto možnost nemá).

Pro představu v blízkosti zahrádkářské osady se nachází již výše zmíněný sportovně rekreační areál Hlučínského jezera – 750 m, centrum města Hlučín – 1,8 km, vlaková zastávka Děhylov – 2 km, vlaková stanice Hlučín – 2,3 km.

Využijte této příležitosti a staňte se majitelem malebného útočiště v zahrádkářské osadě Hlučín s možností stavebních úprav dle vlastního přání a potřeb.

V rámci služeb zajistíme veškerý právní servis a vyřízení financování.

Pro více informací a případné domluvení prohlídky neváhejte kontaktovat makléřku.

Ev. číslo: 644801

Poloha a okolí

mapa

Více informací

Rádi vám je poskytneme. Volejte ihned!

Jarmila Špirutová

Osobní realitní makléřka

Specializuji se na prodej a pronájem bytů, domů v oblasti Opavy a Ostravy.

Na nemovitostním trhu se pohybuji více jak 5 let. Proto vím, jak vám ušetřit čas, peníze a nervy při prodeji nemovitosti.

Pokud máte zájem o tuto nemovitost, zavolejte a domluvte si se mnou termín prohlídky.

Rezervovat termín prohlídky

Rezervovat termín prohlídky

Líbí se vám nemovitost a nemáte čas nám zavolat a domluvit si termín osobní prohlídky?

Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme s termínem osobní prohlídky této nemovitosti.

*povinná položka