Prodej

Komerční objekt
ul. Bílovecká
Opava-Kylešovice

Cena 9 800 000 Kč
včetně provize RK

Prodej komerčního objektu s možností bydlení v domě 2+kk po rekonstrukci v Opavě-Kylešovicích  na ul. Bílovecká. 

Detail nemovitosti

Klíčové vlastnosti

zastavěná plocha

306m²

Plocha pozemku

701m²

Stavba

Cihlová

stav budovy

Po rekonstrukci

Popis nemovitosti

Velice ráda Vám zprostředkuji prodej komerčního objektu s možností bydlení v domě 2+kk po rekonstrukci. Jedná se o dvě jednopodlažní zděné budovy s celkovou zastavěnou plochou 306m² a pozemkem o rozloze 701m².

Budova doposud sloužící jako restauračním zařízení o zastavěné ploše cca 253m² je situována u hlavní silnice, dům k bydlení je umístěn v zadní části a jeho zastavěná plocha je 53m². Obě budovy prošly rozsáhlou rekonstrukcí v letech 2019-2021.

Uspořádání přízemní části restauračního zařízení disponuje hlavní plochou s barem a posezením. Terasa nabízí další možnost posezení pro hosty. Zcela nová kuchyň je vybavena nerezovým vybavením a je vhodná pro přípravu teplých i studených pokrmů. Dále objekt nabízí skladovací prostory, úklidovou místnost a samozřejmě sociální zařízení. Nechybí zázemí pro zaměstnance.

Dispozice domu nabízí možnost vybudování další bytové jednotky v půdním prostoru nad restaurací. Dům je zcela podsklepen, vytápění a ohřev vody zajištěn plynovým kotlem.

Druhá budova byla využita pro bydlení a slouží jako soukromý dům s bytem o dispozici 2+kk a užitné ploše cca 50m². U domu je rovněž terasa a vstup na malou zahrádku.

Více informací rádi sdělíme, ať už telefonicky, nebo osobně na prohlídce nemovitosti.

Objekt je vhodný nejen pro podnikání v oblasti gastronomie. Budoucímu majiteli se zde nabízí možnost realizace nejrůznějších podnikatelských záměrů od provozování zařízení pro stravování, firemní vzorkovnu, prodejnu různého druhu zboží a pod.

Doporučujeme prohlídku!

Možnosti financování nemovitosti lze bez poplatku konzultovat s naším hypotečním partnerem. V případě zájmu o více informací nebo prohlídku nemovitosti neváhejte kontaktovat makléře.

Ev. číslo: 639649

Poloha a okolí

mapa

Více informací

Rádi vám je poskytneme. Volejte ihned!

Jarmila Špirutová

Osobní realitní makléřka

Specializuji se na prodej a pronájem bytů, domů v oblasti Opavy a Ostravy.

Na nemovitostním trhu se pohybuji více jak 5 let. Proto vím, jak vám ušetřit čas, peníze a nervy při prodeji nemovitosti.

Pokud máte zájem o tuto nemovitost, zavolejte a domluvte si se mnou termín prohlídky.

Rezervovat termín prohlídky

Rezervovat termín prohlídky

Líbí se vám nemovitost a nemáte čas nám zavolat a domluvit si termín osobní prohlídky?

Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme s termínem osobní prohlídky této nemovitosti.

*povinná položka