Prodej

Pozemky 19 320m2
Petřvald u Karviné

Cena 7 320 000 Kč
+ provize RK 1,5% z kupní ceny

Prodej souboru 17ti na sebe navazujících pozemků s celkovou výměrou 19320m² v katastrálním území Petřvald u Karviné přístupných po vlastní komunikaci, jež je zahrnuta do celkového počtu pozemků. 

Detail nemovitosti

Klíčové vlastnosti

Plocha pozemku

19320m²

příjezdová cesta

Ano, vlastní

Přípojky

Voda a elektřina ano,
plyn vzdálen 200m

Financování

ANO hypotečním úvěrem

Popis nemovitosti

Velice ráda Vám zprostředkuji prodej souboru 17ti na sebe navazujících pozemků s celkovou výměrou 19320m² v katastrálním území Petřvald u Karviné přístupných po vlastní komunikaci, jež je zahrnuta do celkového počtu pozemků.

Vodovodní přípojka a elektřina jsou na pozemcích, plyn ve vzdálenosti 200m od stavební části. Terén pozemků je rovinatý až mírně svažitý.

Pozemky leží v klidné části obce a dle územního plánu jsou zahrnuty v plochách BI, NL, NZ a ZO. 6 pozemků o celkové výměře 7515m² leží dle územního plánu opce v plochách BI – bydlení individuální s hlavním využitím bydlení v rodinných domech a využitím přípustným např. pro stavby a zařízení pro sport, relaxaci a volný čas lokálního významu včetně maloplošných hřišť; bytové domy nízkopodlažní (max. 3 NP s možností realizace obytného podkroví a s případnou vestavěnou občanskou vybaveností.

Zbývající pozemky o rozloze 11805m² se nachází v plochách NZ – nezastavitelné zemědělské pozemky určené pro zemědělskou rostlinnou výrobu, plochách plochách NL – pozemky určené k plnění funkce lesa pro zemědělskou výrobu související s lesním hospodářstvím a myslivostí nebo např. stavby sloužící k zajišťování provozu lesních školek nebo provozování myslivosti a plochách ZO – zeleň ochranná a izolační zeleň s funkcí ochrannou a izolační s přípustným využitím pro obslužné komunikace, včetně komunikací pro pěší, cyklistických a účelových komunikací, mosty, lávky.

Centrum obce se nachází ve vzdálenosti cca 350m od pozemků. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost jako škola, obecní úřad, lékař, aj. a dále možnost kulturního a sportovního vyžití.

V rámci služeb nabízíme zajištění finančního poradenství a vyřízení hypotečního úvěru.

Ev. číslo: 637520

galerie

Video prohlídka

Poloha a okolí

mapa

Více informací

Rádi vám je poskytneme. Volejte ihned!

Jarmila Špirutová

Osobní realitní makléřka

Specializuji se na prodej a pronájem bytů, domů v oblasti Opavy a Ostravy.

Na nemovitostním trhu se pohybuji více jak 5 let. Proto vím, jak vám ušetřit čas, peníze a nervy při prodeji nemovitosti.

Pokud máte zájem o tuto nemovitost, zavolejte a domluvte si se mnou termín prohlídky.

Rezervovat termín prohlídky

Rezervovat termín prohlídky

Líbí se vám nemovitost a nemáte čas nám zavolat a domluvit si termín osobní prohlídky?

Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme s termínem osobní prohlídky této nemovitosti.

*povinná položka