Prodej

Rodinný dům 3+kk
Babice-Dařbož

Cena 7 208 528 Kč

Prodej novostavby dvoupatrového domu s dispozičním řešením 3+kk, 1 – 2 parkovacími stáními, terasou a zahradou v klidném prostředí s napojením na okolní les.

Detail nemovitosti

Klíčové vlastnosti

zastavěná plocha

138m²

Plocha pozemku

63m²

Stavba

Cihlová

terasa

Ano

dispozice

3+KK

Financování

ANO hypotečním úvěrem

Popis nemovitosti

Velice ráda Vám zprostředkuji koupi novostavby dvoupatrového domu s dispozičním řešením 3+kk, 1 – 2 parkovacími stáními, terasou a zahradou v klidném prostředí s napojením na okolní les.

Moderní dům s nadčasovým designem a promyšlenou dispozicí má velká francouzská okna, ze kterých je výhled do zeleně a zahrady. Díky velkým oknům je v domě spousta přirozeného světla. V přízemí se nachází obývací pokoj se vstupem přímo na terasu a zahradu. Na obývací prostor navazuje jídelní část a kuchyňský kout. Dále je zde umístěna toaleta a zádveří. Patro domu pak tvoří dva obytné pokoje, koupelna a WC. Součástí je také parkovací stání u domu.

V rámci developerského projektu se nabízí domy s dispozicí 3+kk a 4+kk a podlahovou plochou (včetně terasy) od 75,6m² do 122,6m². Výměra zahrady se u jednotlivých domů pohybuje od 65m² až po 258m². V závislosti na velikosti domu je jeho součástí jedno nebo dvě parkovací stání. Příp. lze využít další parkovací stání hned u parku, jehož vybudování tvoří součást projektu. Budou zde dětské cyklostezky, suché poldry, zeleň, lavičky i dětské hřiště. Další součástí projektu je také náměstí, které může sloužit pro vaše společné setkávání se např. v kavárně se sousedy.

Svou polohou (krajina Posázaví) je místo vhodné pro cyklistiku, na kterou projekt také myslel. S kolem můžete přes zahradu a pěší cestou mezi domy se dostanete rovnou lesa, což potěší také milovníky pěší turistiky či houbaře nebo jen pro každého, kdo si bude chtít po namáhavém dni pročistit hlavu. Veškerá občanská vybavenost je dostupná jen pár minut autem. V okolí najdete vyspělá města a do Prahy se dostanete pohodlně díky dálnici D1 nebo se napojíte na Pražský okruh v Jesenici.

Pro další informace mne neváhejte kontaktovat.

Při komunikaci s námi uveďte Evidenční číslo 636559

 

galerie

Video prohlídka

Poloha a okolí

mapa

Více informací

Rádi vám je poskytneme. Volejte ihned!

Jarmila Špirutová

Osobní realitní makléřka

Specializuji se na prodej a pronájem bytů, domů v oblasti Opavy a Ostravy.

Na nemovitostním trhu se pohybuji více jak 5 let. Proto vím, jak vám ušetřit čas, peníze a nervy při prodeji nemovitosti.

Pokud máte zájem o tuto nemovitost, zavolejte a domluvte si se mnou termín prohlídky.

Rezervovat termín prohlídky

Rezervovat termín prohlídky

Líbí se vám nemovitost a nemáte čas nám zavolat a domluvit si termín osobní prohlídky?

Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme s termínem osobní prohlídky této nemovitosti.

*povinná položka