Prodej

Rodinný dům
Dolní Domaslavice
Okr. Frýdek-Místek

Cena 4 999 000 Kč
+ 2,5% provize RK

Prodej samostatně stojícího rodinného domu se zastavěnou plochou 239m² a plochou pozemku 1151m² v Dolních Domaslavicích, okresu Frýdek-Místek. 

Detail nemovitosti

Klíčové vlastnosti

zastavěná plocha

239m²

Plocha pozemku

1151m²

Stavba

Cihlová

sklep

Ano

parkování

Ano

Financování

ANO hypotečním úvěrem

Popis nemovitosti

Velice ráda Vám zprostředkuji prodej samostatně stojícího rodinného domu se zastavěnou plochou 239m² a plochou pozemku 1151m² v Dolních Domaslavicích, okresu Frýdek-Místek.

Rodinný dům je ve fázi rekonstrukce. Dům je zcela zateplen, podsklepen, okna plastová, střecha kryta plechovou taškou, nataženy nové venkovní omítky.

V 1. NP se nachází dvě místnosti, technická místnost, kuchyň a koupelna se samostatným elektrickým topením. V každém z pokojů je zavedeno podlahové topení.

2. NP prozatím není rozděleno příčkami na jednotlivé místnosti. Jsou zde přiznané trámy, což dává prostoru osobitý vzhled.

Kuchyňská linka, dveře, obklady a další finální úpravy již budou zařízeny novým majitelem. Voda z řádu i vlastní studny (studna uvnitř i venku), ohřev zajištěn bojlerem ve sklepě, vytápění tepelným čerpadlem. Plyn přiveden k hranici pozemku. Odpady svedeny do kanalizace, voda z okapů do trativodu.

Na přilehlé zahradě stojí hospodářská budova, studna, jsou zde vysázeny ovocné stromy k užitku.

Jedná se o klidnou lokalitu plnou zeleně nedaleko Žermanické přehrady. Zároveň se jedná o místo s výbornou občanskou vybaveností v podobě školy, školky, potravin, zastávky MHD či obecního úřadu. Ideální místo pro rodinu s dětmi doplňuje možnost využití veřejného dětského či sportovního hřiště

Energetická náročnost budovy třídy B.

Prodej za nejvyšší zájemcem nabídnutou cenu! V rámci služeb zajistíme kompletní právní servis a vyřízení financování. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. Doporučujeme prohlídku!

Ev. číslo: 638568

galerie

Video prohlídka

Poloha a okolí

mapa

Více informací

Rádi vám je poskytneme. Volejte ihned!

Jarmila Špirutová

Osobní realitní makléřka

Specializuji se na prodej a pronájem bytů, domů v oblasti Opavy a Ostravy.

Na nemovitostním trhu se pohybuji více jak 5 let. Proto vím, jak vám ušetřit čas, peníze a nervy při prodeji nemovitosti.

Pokud máte zájem o tuto nemovitost, zavolejte a domluvte si se mnou termín prohlídky.

Rezervovat termín prohlídky

Rezervovat termín prohlídky

Líbí se vám nemovitost a nemáte čas nám zavolat a domluvit si termín osobní prohlídky?

Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme s termínem osobní prohlídky této nemovitosti.

*povinná položka