Prodej

Rodinný dům
ul. 9. května
Raduň

Info o ceně u RK

Prodej samostatně stojícího rodinného domu se zastavěnou plochou 104m² a plochou pozemku 881m² v Raduni na ul. 9. května. 

Detail nemovitosti

Klíčové vlastnosti

zastavěná plocha

104m²

Plocha pozemku

881m²

Stavba

Cihlová

sklep

Ano

parkování

Ano

Financování

ANO hypotečním úvěrem

Popis nemovitosti

Velice ráda Vám zprostředkuji prodej rodinného dvougeneračního domu. Dům byl postaven v 50. letech 20. století, jedná se o cihlovou stavbu.

Objekt je podsklepen a má dvě nadzemní podlaží. Střecha je sedlová s krytinou z pálených tašek. V původní části rodinného domu jsou okna dřevěná špaletová, v novější přístavbě pak okna plastová s izolačními dvojskly. Podlahy tvoří keramická dlažba, vlýsky, plovoucí laminátové, PVC nebo koberec.

Do 2. NP je přivedena voda i kanalizace pro případ zřízení kuchyně a koupelny. V suterénu domu byla vybudována místnost sloužící jako vinárna se samostatnou kuchyní a s WC.

Vytápění je řešeno pomocí elektrického kotle, alternativě kotlem na dřevo. Teplo rozváděno pomocí radiátorů. Ohřev TUV (teplé užitkové vody) je zajištěn také elektrickým kotlem.

Roku 1989 byla provedena kompletní rekonstrukce. Došlo k výstavbě přístavby zimní zahrady v zadní části domu. Dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizace vedena do obecní ČOV. Elektřina vedena vzdušnou venkovní přípojkou. Plyn je doveden na hranici pozemku. Dům je částečně zateplen.

Obec Raduň se nachází nedaleko města Opavy. V blízkosti domu se nachází obchod s potravinami, mateřská škola, obecní úřad, zastávky MHD. Nedaleko se nachází také zámek Raduň a přilehlý park.

Doporučujeme prohlídku!

V rámci služeb zajistíme veškerý právní servis i vyřízení financování.

Pro další informace neváhejte kontaktovat makléře.

Ev. číslo: 641783

Poloha a okolí

mapa

Více informací

Rádi vám je poskytneme. Volejte ihned!

Jarmila Špirutová

Osobní realitní makléřka

Specializuji se na prodej a pronájem bytů, domů v oblasti Opavy a Ostravy.

Na nemovitostním trhu se pohybuji více jak 5 let. Proto vím, jak vám ušetřit čas, peníze a nervy při prodeji nemovitosti.

Pokud máte zájem o tuto nemovitost, zavolejte a domluvte si se mnou termín prohlídky.

Rezervovat termín prohlídky

Rezervovat termín prohlídky

Líbí se vám nemovitost a nemáte čas nám zavolat a domluvit si termín osobní prohlídky?

Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme s termínem osobní prohlídky této nemovitosti.

*povinná položka