Pronájem

Komerční objekt
ul. Ratibořská
Opava

Info o ceně u RK

Pronájem komerčního objektu s užitnou plochou cca 300m² a pozemky o celkové rozloze 544m² v Opavě-Kateřinkách na ul. Ratibořská. 

Detail nemovitosti

Klíčové vlastnosti

Užitná plocha

300 m²

Plocha pozemku

544 m²

Stavba

Cihlová

Bezbariérový přístup

Ano

Typ budovy

Patrová

Popis nemovitosti

Velice ráda Vám zprostředkuji pronájem komerčního objektu s užitnou plochou cca 300m² a pozemky o celkové rozloze 544m². Prostory jsou momentálně využívány jako restaurace.

V průběhu let byly postupně modernizovány. Prostory je možné po dohodě upravit, přestavět dle vlastních požadavků zájemce k jinému účelu podnikání.

Současné uspořádání přízemí skýtá hlavní plochu s barem. Kuchyně je vybavena pro přípravu teplých i studených pokrmů. Dále objekt nabízí skladovací prostory, úklidovou místnost, sociální zařízení.

Zázemí pro administrativu je umístěno v patře domu. Vzduchotechniku a vytápění zajišťují 2 duplexy, jednotka s rekuperací a ohřevem a 2 klimatizační jednotky Toshiba. Dispozice domu poskytuje jedinečnou příležitost pro podnikání nejen v oblasti gastronomie.

Nabízí se zde možnost realizace nejrůznějších podnikatelských záměrů od provozování zařízení pro stravování, firemní vzorkovnu, prodejnu různého druhu zboží až po zařízení ubytování, administrativu či zařízení pro sociální, zdravotní služby nebo kulturu.

Prostory v 2. NP je možné využívat jako administrativní zázemí sídla společnosti, kontaktní místo pro zákazníky nebo ubytování pro personál. Prostory jsou bezbariérové, včetně toalet. Velmi dobrá dostupnost, v okolí i občanská vybavenost.

Měsíční nájemné činí 39.000,-Kč + služby a energie + kauce + provize RK. Více dle domluvy na místě.

Volné po domluvě. V případě zájmu rovněž možnost zprostředkování prodeje této nemovitosti. Pro více informací či domluvení prohlídky prostoru kontaktujte makléře.

Ev. číslo: 638938

Poloha a okolí

mapa

Více informací

Rádi vám je poskytneme. Volejte ihned!

Jarmila Špirutová

Osobní realitní makléřka

Specializuji se na prodej a pronájem bytů, domů v oblasti Opavy a Ostravy.

Na nemovitostním trhu se pohybuji více jak 5 let. Proto vím, jak vám ušetřit čas, peníze a nervy při prodeji nemovitosti.

Pokud máte zájem o tuto nemovitost, zavolejte a domluvte si se mnou termín prohlídky.

Rezervovat termín prohlídky

Rezervovat termín prohlídky

Líbí se vám nemovitost a nemáte čas nám zavolat a domluvit si termín osobní prohlídky?

Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme s termínem osobní prohlídky této nemovitosti.

*povinná položka